Srpen 2010


Příběh 21st Century Breakdown

11. srpna 2010 v 20:40 | My

Song of the Century

Je pouze intro k albu ale říka nám že příběh se odehráva ve válce (waging a war and losing the fight).

21st Century Breakdown

V této písničce je představen náš hlavní hrdina Christian.Písen popisuje jeho těžké dospívání v období špatného století.Christian stále sní o tom že bude líp a ví že Amerika dávno usla (Dream, America dream,I can't even sleep).Christian chtěl i několikrát spáchat sebevraždu jak se v písní spíva.

Know your Enemy

Když Christian dospěje dostáva strach,protože právě začala válka.Bojí se každého koho potká.V podstatě se bojí všeho a neví komu má věřit,a stále hledá svého nepřítele.

!Viva la Gloria!

Poprvé se setkávame s dalším Hrdinou:Glorii.Christian Glorii potkal poprvé když se chystala ukončit svůj život skokem ze střechy.Christian však Glorii zachranil.Když se Christian na nevinou Glorii zadíval zamiloval se do ní.Gloria celá vylekaná utekla.Od té doby Christian myslí na Glorii neustále ji hledá a čeká na zprávu od ní.

Before the Lobotomy

V téhle písničce se střídají postavy velmi rychle...něco zpíva Christian  a něco Gloria.Zatím co Christian po delší době zapomína na Glorii a opět snil o lepších časech Gloria naopak začínala myslet na Christiana.Když se ji konečně podařilo najít Christiana byll opilý a zfetovany do němoty.Gloria ho vezme k sobě domů.Christian s pomalu dostáva k sobě.

Christian´s Inferno

Písnička je velmi krátka a vykláda o Christianově bolesti když se probouzel a dostaval drogy ven.
Christianovo peklo při lečení od fetovaní

Last Night on Earth

Christian je už doma skoro vylečený,posíla Gloria dopis ve kterém se píše že ji děkuje a že jí miluje jako nikdy nikoho.

East Jesus Nowhere

Christian vede protest přes ulice města,s gangy utočí a protestují proti špatné politice a žadají konec války,neví ale že pouze přílavejí olej do ohně.Plno vandalů prochazí ulicemi a niči co vidí.Zakladají plameny a ničí celé město.Po Christianovi pátra policie.

Peacemaker

Christian se schováva u Glorii ktera zatím o Christianových problémech nic neví.Christian si s Glorii užíva zamilovane zažítky.Navzajem si pomaháji a zbližuji se..opětují si svou lásku.

Last of the American Girls

Christian zjistí že Gloria je taky rebel a nedrží se na uzdě,vykláda si jak je Gloria užasná a nesmírně jí miluje.

Murder City

Ve městě se začína vraždit a Christian se přízna Glorii kdo vypoutal paniku..Gloria sezřejmě naštve.Christian ve strachu o pulnoci odcházi k sobě domů.Pronasleduje ho strach z vrahů kterých je plné město.

?Viva la Gloria? (Little Girl)

Gloria odpustila Christianovi a ten se vrací k ní,Gloria naopak začne vypravět svůj příběh:Když byla Gloria malá její otec byl také zločinec a společně s Glorii prchal před zákonem.

Restless Heart Syndrome

Christian zjistil že má hroznou nemoc kterýá ho muže každou chvilý zabít.Vykláda o tom jak je nemoc hrozná zjistil že nepřítel kterého hledal je vlastně on sám.

Horseshoes and Handgrenades

Christian se znovu začne pakovat s bandou vandalů což samozřejmě Glorii naštve a začne se s Christianem hádat.Christian rozezlen říka i to co nechce.Povída ji o tom jak znovů zničí město a že jemu vše jedno.

The Static Age

Christian naštvany zdemoloval celé město a nyní se snaží uklidnit se.Poslouchá radio a díva se na televizi.Ve zpravách se mluví jen o něm.Je našštván a zárověn smutný protože se s ním Gloria nebaví.

21 Guns

Policie Christiana nejspíš našla a proto hledá ukrýt,schová se u Glorie tá se s ním ale stále nebaví.Christin ale nezustál v utajení moc dlouho,policie brzy našla jeho ukrýt a začína rozstřelovat jejich byt.Glorii přišel telefonat  z vizvou vydat Christiana.Gloria však řekne že Christian zde není.Policie začne střílet znovu ale Ghristian a Gloria zustávají a znovu se usmíří.

American Eugoly

Mass Hysteria:
Policie pujde po Christianovi znovu a to on moc dobře ví.V poslední šanci užít rozpoutá po městě Hysterii,společeně se svou bandou rozpoutáva po městě znovu vandalismus tentokrát je v tom i Glorie.Znaži se tím zastavit valku a demonstrace nabere nemožné obrátky a dochází i na vraždy nepřítelu těchto vandalů v Christianově bandě.

Moderní svět:
Když se banda zastaví před radnicí ptají de uřednici co je vede k takové histerii.Všichni vykladáji jak nechtějí žít ve strachu z valký a že nepotřebuju k životu Statiku.Těmito ostrými slovi jsou uřednici naštvaní

See the Light

Christian je bude stejně zatčen a protože nechce zažít doživotní muk utopí se v moři.Gloria je zděšená a upije se alkoholem k smrti.

       -----------------------THE END-------------------------Příběh je to krasný sice skončil smutně ale určitě je to užasné...
Všechno sem to zformátoval jjá tak kopírovat jenom se Zdrojem :)) :D

extra

Spongebob-Holiday

10. srpna 2010 v 13:42 | My