Duben 2010

Nová klikajda

29. dubna 2010 v 18:53 | My |  Obrazky
Tak hurá..mám novou klikajdu..Jelikož já ji neumim instalovat požádal sem Naty aby mi ji nainstalovala..jak vidíte povedlo. se..tak děkuju.:-DKostka

29. dubna 2010 v 13:55 | My |  Obrazky

Nová hra na Playstadion a WII...Green Day:RockBAnd

28. dubna 2010 v 20:17 | My |  O Green Day

Green Day – Rock Band Green Day : Rock Band je připravovaná hudební video hra vyvíjena společností Harmonix Music Systensm,vydaná společností MTV Games a distribuována společností Electronic Arts.Je to už v pořadí 5.vydání hry, vydané v sérii videoher Rock Band,a jako v ostatních hrách této série,se jedná o to,aby hráč mohl simulovat hraní rockové hudby a mít kontrolu nad hudebními nástroji,případně mikrofony atd.
Ve hře se objeví soundtrack,který se skládá z písní této populární punk rockové skupiny . Setlist obsahuje kolem 47 songů od songů z Dookie- jako například Bournout,Having a blast,Pulling teeth a další až po všechny písně z 21st century breakdown.
Stejně jako The Beatles: Rock Band, hra Green Day:Rock band dovolí hráčům vstoupit do děje a charakteristického prostředí pro kalifornské trio,a představí klíčové momenty z jejich kariéry,která trvá už po 3 desetiletí.
Vybráním podobizny členů skupiny- Billieho Joea Armstronga,Mika Dirnta a Tré Coola,hráči postoupí do příběhu a historie Green Day a získají přístup k místu,kde můžou odemknout více než 100 obrázků a více než 40minut ojedinělých a nezveřejněných videí a rozhovorů,vystřižených scén a různých vystoupení.
Green Day se závazili spolupracovat na této speciální edici videoher Rock Band v září loňského roku.Jedná se o hru na Xbox 360,Playstation 3 a Wii.
"Práce s týmem Rock Band,kterou jsme zahájili v minulém roce umožňuje naším fanouškům zahrát si songy z 21st Century Breakdown a mnoho dalších. Jsme úplně nadšení pracovat na této hře, objevuje se v ní celá naše kariéra," řekl Billie Joe Armstrong. Chceme fanoušky navnadit, aby si vybrali svůj oblíbený Green Day song a hráli s námi jako postavy v Rock Band, takže mohou vidět jaké to je vystupovat na podiu jako Green Day.


Billie Joe Trapas.!!!! Jen pro silné jedince..

28. dubna 2010 v 16:44 | My |  O Green Day
NO já nevim možna je to fotomontaž..xD
http://dearlybeloved.canalblog.com/images/Green_Day1.jpg

Hlasni zde...pls

27. dubna 2010 v 16:16 | My |  O Green Day
Billie je nominovanej na nejvíc sexy zpěvaká..hlasujte pro něja tady..plshttp://c2.api.ning.com/files/L-y7bPEw1e707jnoK8*nueIo*Lt6kO-Po3vD6xvTII*I-9mQPPFatZwQ522udy5r-FsKPhbiQR7NhUU3kBsrzUsHLju8KYr4/billiejoe.jpg

American Idiot-Musikál

26. dubna 2010 v 13:55 | My |  O Green Day

Už dlouho připravovaný muzikál American Idiot, vytvořený skupinou Green Day, měl premiéru 20.dubna 2010 na Brodway, ale my jsme měli možnost už v pátek večer 16.dubna zhlédnout pořad na MTV s názvem: "Green Day Rocks Broadway: American Idiot", který umožnil fanouškům se dozvědět něco o zákulisí muzikálu a jak se vytvářela tato punk-rocková opera. Také nechyběly rozhovory s herci i se samotnými tvůrci muzikálu.
Reportáž nám přiblížila dlouho cestu od samotného natáčení alba American idiot v roce 2003 až po zkoušky v New Yorkském divadle "St.James Theatre".
"Myslím, že právě kolem roku 2003, jsme chtěli jako kapela mít něco jako památný okamžik. Věděli jsme, že chceme vytvořit koncepční album," vysvětlil frontman Green Day -Billie Joe Armstrong.
Když jsme psali tohle album, naráželo převážně na politiku, ve které byl velký zmatek a nepořádek a American Idiot se měl pokusit přivést ke zdravému rozumu. Zkoušeli jsme najít něco v co věřit.
Je to taky o lidech, kteří ztratili sami sebe, ale snaží se najít svoji cestu. A myslím že o tom jsou naše songy už od roku 1988."
Armstrong se taky vyjádřil, že Green Day vždycky věřili, že American Idiot by měl skončit na scéně divadla, ale nevěděli, jestli někdy najdou ten správný tým a správné lidi, co jim pomohou toto všechno zrealizovat Předtím než potkali režiséra muzikálu "Spring Awakening" Michaela Mayera, který se ujal tohoto projektu a řídil ho od úplného počátku. Michael Mayer pracoval na tomto muzikálu už od minulého roku, v kalifornském divadle Berkeley Repertory Theater.
"Toto album je naše dítě. Je skvělé vidět, že se dostalo do rukou jiných lidí. Vždycky jsme mysleli, že by mohlo mít jakousi divadelní verzi, protože to bylo právě to, co se nám pořád honilo v hlavě," řekl Amrstrong. "A Michaelovi toto album, kde jsou postavy jako třeba Jesus of Suburbia opravdu přirostlo k srdci. Ale taky vytvořil nové postavy na základě našich představ a návrhů. Například postavu jménem Tunny, to je zbrusu nová postava. Nebo třeba Will, také zbrusu nová postava, o které jsme při psaní alba neměli ani zdání.
Během záběrů na zkoušky a rozhovory s tvůrci, jsme také mohli vidět herce, třeba Johna Gallaghera hrajícího postavu Johnyho (také přezdívanou Jesus of Suburbia), dále Michaela Espera jako Willa, Starka Sandse jako Tunnyho, Tonyho Vincenta jako St.Jimmyho nebo Rebeccu Naomi jako Whatsername. Je to vcelku velká, ale hlavně různorodá sbírka talentů, ovšem všichni mají jednu věc společnou - všichni milují album American Idiot.
"Pamatuji si, jak jsem jel máminým autem a jenom jsem nastartoval, okamžitě jsem si toto album pustil, co nejhlasitěji jak jen to šlo," řekl Gallagher, "a opravdu jsem cítil porozumění a souhlasil jsem s řádky jednotlivých písní, jako kdyby se mnou nahrávka přímo komunikovala."
"Toto album je jako bojový pokřik pro naši generaci," přidala se Mary Faber, která hraje Heather.
Ačkoliv některé postavy vymyslel Michael Mayer, Armstrong řekl, že jejich názory na muzikál se opravdu shodují - a myslí si, že to se bude týkat i fanoušků- to, co je bližší jeho srdci, je pravděpodobně bližší i vám. A to je nakonec to, o čem muzikál American Idiot opravdu je.
"Tito lidé mi připomínají moje přátelé, a také mi připomínají sebe samého." Řekl Armstrong. "Můžu zaručit, že to co bude předváděno na jevišti vás bude zajisté bavit," tvrdí Vincent.
Billie joe v Avataru

15. dubna 2010 v 19:37 | My |  Obrazky

AVATAR